MASALA BHANGRA NEDİR?


Masala Bhangra Hint kökenli bir fitness programıdır. Her yas grubundan kadın erkek her kesime hitap eder. Hem Hint kültürünü merak eden hem dans ve fitnessi birleştirerek aktif bir yasam sürmek isteyenler için harika bir program dır.

Ace, AFAA, AFLCA tarafından onaylanmıştır. Yüksek enerjili Bhangra ve Bollywood danslarının birleşiminden oluşan bu programın özelliği kolay takip edilme amacını güden öğretim tekniğidir. Dünya da birçok kişi MB müziklerinin coşkusu ile eğlenerek kilo vermiş ve bu şekilde fitness dünyası ile de yakınlaşmıştır.

Bu programın yaratıcısı Hint kökenli Amerika 'lı Sarina Jain'dir. 47 yaşında ki babasını kalp krizinden kaybettikten sonra, babasının anısına bu programı yaratmıştı. Şimdi kendisi fitness dünyasının tanınan bir ismidir.


Bar Bhangra
Masala Bhangra programının toning içeren yarım kiloluk tahta çubuklar yardımıyla dans ve fitness hareketlerini birleştirerek, hem çıkardığı ses hem ağırlık kullanması nedeniyle tüm vücudu eğlenceli bir biçimde çalıştırmayı amaçlayan, cardio vasküler bir grup fitness egzersizidir..