BÜNYAMİN AYSOY 

Bünyamin Aysoy 1976 yılında Almanya ‘da doğdu. Spor yaşantısına Almanya’da jimnastik yaparak başlamıştır. Türkiye’ye dönünce Amatör olarak futbol oynamaya başladı ve ardından 2 yıl profesyonel olarak Sarıyer futbol kulübünde oynamıştır.

1999 yılında Marmara Üniversitesi Spor Yöneticiliği bölümünden mezun olmuştur.
Üniversite öğrenimine devam ederken Fitness sektörüne olan merakı onu Hillside City Club Etiler ile tanıştırmış ve burada 5 yıl fitness ve grup fitness eğitmeni olarak çalışmıştır. Askerlik görevinin ardından Hillside City Club trio’da 2 yıl fitness sorumlusu ve grup fitness eğitmeni olarak çalışmıştır.

2005 yılında Metrocity Essporto Health & Fitness Club’da Spor müdürü olarak çalışmaya başlamış ve 5 yıl görevine devam etmiştir.

2010 yılında Ağaoğlu MyClub Grup Fitness Koordinatörü olarak 5 Kulübün sorumluluğunu almış ve 2 yıl burada çalışmıştır.

Halen AntYapı AntHill Sosyal Tesis Müdürü olarak iş hayatına devam etmektedir. Bu görevinin yanında Haliç Üniversitesi Spor akademisinde öğretim görevlisidir. EKS Dış Ticaret Life Fitness Türkiye Eğitmenidir.

15 yılı aşkın Fitness sektöründe Eğitmen ve yönetici olarak çalışan Bünyamin Aysoy TRX Türkiye takımının üyesi ve Master Traninerıdır.

Reebok Master Trainer ,Synrgy 360X ,Synrgy 360S Master Trainer olarak Spor merkezlerine ve eğitmenlere sertifika eğitimleri vermektedir.

Aktif olarak Personal trainer olarak çalışan Bünyamin Aysoy Yurt için de ve Yurt Dışın da birçok sertifika eğitimine katılmış ve bu eğitimleri başarıyla tamamlamıştır.

Evli ve bir çocuk babasıdır