ORKUN KARGOZ 

1996 – 2000 yılları arasında Marmara Üniversitesi BESYÖ - Öğretmenlik bölümünde okudu. 1996 yılında Hillside City Club'ta fitness eğitmeni olarak çalışmaya başladı.

1998 yılında Yoga eğitmeni oldu. 2004 yılında The Pilates Coach Eğitmeni oldu ve 2004 yılından itibaren Planet Health Club'ta fitness, yoga ve pilates trainer olarak görev yapmaya başladı.

2007 yılında Mars Athletic Club'ta ( MAC ) PT & Pilates Direktörü olarak görev yaptı aynı dönemde Pilates Institue öğretisi eğitimlerini aldı.

2008 yılında MK Pilates öğretisi eğitimlerini aldı. 2009-2011 yılları arasında The Pilates Coach Master trainer olarak, pilates eğitmenliği sertifika programı eğitimlerini verdi. Tüm almış olduğu eğitimler, 17 yıllık eğitmenlik tecrübe ve bilgi birikimi ışığı altında 2011'de DOOR LINE PILATES sistemini kurdu.

Yogibaba Adnan Ananda Siddviho Çabuk Hoca'dan aldığı eğitim sonrası Siddashram Yoga Okulundan mezun olup, Klasik Raja Yoga Hocası oldu. 2011 yılında kurduğu FitnessLine Eğitim Organizasyon Danışmanlık Firmasıyla, birçok Fitness Club, Üniversite ve Şirketlere, fitness sektörünün değerli eğitmenleri ile hem danışmanlık hem de ders hizmeti vermektedir.

Ayrıca fitness eğitmenleri için çeşitli dallarda uluslarası geçerliliği olan sertifika programları düzenleyerek fitness sektörüne hizmet etmektedir.